براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد. 
الرئيسيةPortal*مكتبة الصورورودثبت نام

شاطر | 
 

 اخبار و حواشی لیگ برتر هفته هفدهم(استقلال و پیام خراسان)

اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
mehrdad_katalon
moderator
avatar

تعداد پستها : 143
اعتبار : 20
Registration date : 2008-09-28

پستعنوان: اخبار و حواشی لیگ برتر هفته هفدهم(استقلال و پیام خراسان)   السبت نوفمبر 29, 2008 12:50 pm

استقلالي‌ها فابيو بالا را تشويق كردند
هواداران تيم فوتبال استقلال مهاجم برزيلي تازه وارد را به شدت تشويق كردند ...


*بازيكنان تيم سايپا با در دست داشتن پلاكاردي با مضمون سالگرد شهادت امام جواد(ع) وارد ميدان شدند.
* تماشاگران ورزشگاه آزادي ديدار دو تيم ذوب‌آهن و ملوان را از طريق راديو پيگيري مي‌كردند.
* حسين كعبي و ابراهيم ميرزاپور بازيكنان تيم سايپا به سمت امير قلعه‌نويي رفتند و براي حضور در ميدان از او رخصت گرفتند.
* فابيو بالا مهاجم برزيلي كه هنوز با استقلال قرارداد امضا نكرده است از سوي تماشاگران تشويق شد.
* علي انصاري يكي از اعضاي هيئت مديره نيز از سوي طرفداران استقلال تشويق شد.
* با سفر صمد مرفاوي به مكه مكرمه، مدد جباري مسئول تداركات استقلال مجددا روي نيمكت حاضر شد. پيش از اين به دليل حضور پرتعداد اعضاي كادر فني، مسئول تداكات روي نيمكت نمي نشست.
* نام محمد پروين بازيكن تيم سايپا در فهرست هجده نفره اين تيم نيز وجود ندارد.


اين مطلب آخرين بار توسط mehrdad_katalon در الأربعاء ديسمبر 03, 2008 8:15 am ، و در مجموع 3 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
mehrdad_katalon
moderator
avatar

تعداد پستها : 143
اعتبار : 20
Registration date : 2008-09-28

پستعنوان: رد: اخبار و حواشی لیگ برتر هفته هفدهم(استقلال و پیام خراسان)   السبت نوفمبر 29, 2008 12:52 pm

بابايي: جاي ميثاقيان بودم با مشت دغاغله را مي‌زدم

استقلال‌اهواز در شرايطي كه يكي از ضعيف‌ترين بازي‌هاي چند سال اخيرش را مقابل پرسپوليس انجام داد، خيلي خوش شانس بود كه دروازه‌اش بيشتر از يك بار باز نشد. شاگردان ميثاقيان فرداي اين مسابقه از طرف روزنامه‌ها مورد شديدترين انتقادها قرار گرفتند كه اكثر آنها به دليل تاكتيك ضدفوتبال اين مربي منطقي بود؛ البته حميدرضا بابايي در مصاحبه با دنياي فوتبال حرف‌هاي جالبي در مورد اتفاقات اين مسابقه دارد ...


استقلال‌اهواز در شرايطي كه يكي از ضعيف‌ترين بازي‌هاي چند سال اخيرش را مقابل پرسپوليس انجام داد، خيلي خوش شانس بود كه دروازه‌اش بيشتر از يك بار باز نشد. شاگردان ميثاقيان فرداي اين مسابقه از طرف روزنامه‌ها مورد شديدترين انتقادها قرار گرفتند كه اكثر آنها به دليل تاكتيك ضدفوتبال اين مربي منطقي بود؛ لبته حميدرضا بابايي در مصاحبه با دنياي فوتبال حرف‌هاي جالبي در مورد اتفاقات اين مسابقه دارد :

قبول داري مقابل پرسپوليس خيلي خوش‌شانس بوديد؟ بله، ولي قبول كنيد نتيجه گرفتن مقابل پرسپوليس آن هم در ورزشگاه آزادي و در شرايطي كه آنها تشنه برد بودند كار بسيار سختي بود. بازيكنان ما تا آخرين حد تلاش كردند ولي متاسفانه بازي را باختيم.

اگر اكثر موقعيت‌ها صددرصد پرسپوليس تبديل به گل مي‌شد، فكر مي‌كني با چه نتيجه‌اي مي‌باختيد؟

ما هم يكي، دو موقعيت داشتيم و اگر همه موقعيت‌هاي تبديل به گل مي‌شد بايد 11 بر 2 مي‌باختيم.

فكر مي‌كني چرا پرسپوليس اين همه موقعيت گل را از دست داد؟

آنها مقابل تماشاگران خودي استرس داشتند و اگر سه امتياز را نمي‌گرفتند با شرايط بدي مواجه مي‌شدند به همين دليل نتوانستند از فرصت‌هايشان استفاده كنند. در طرف مقابل ما هيچ استرسي نداشتيم و حتي باخت هم اتفاق خاصي را برايمان رقم نمي‌زد.

در اين مسابقه برخلاف بازي قبلي عملكرد خوبي داشتي، اينطور نيست؟

مدتي است كه آرنج من غده درآورده و در بازي با سپاهان نبايد بازي مي‌كردم. سرمربي حق داشت ناراحت باشد ولي من بعد از اين بازي خوب تمرين كردم و مقابل پرسپوليس نمايش خوبي داشتم. بند كفش‌هاي تو هم كه يكي از سوژه‌هاي قابل توجه بازي بود و به نظر مي‌رسيد كه قصد تلف كردن وقت را داشتي؟ آن قدر ضربه كاشته زدم كه بند كفشم شل شده بود به همين دليل خودم آن را باز كردم تا دوباره ببندم ولي به يكباره بازي به جريان افتاد و دقايقي با بند باز فوتبال بازي كردم. اين درست كه خودم بند را باز كردم ولي اين كارم براي وقت تلف كردن نبود. اگر مي‌خواستم وقت تلف كنم، با درد شديد آرنج دستم اين كار را انجام مي‌دادم. الان اگر كسي آرنج مرا ببيند حالش به هم مي‌خورد!

ميثاقيان بازهم در اين بازي يكي از شاگردانش را با سيلي نوازش كرد. نظر تو در مورد حركات عجيب ميثاقيان چيست؟

در آن صحنه دغاغله استرس بسيار زيادي داشت و با يك ضربه لگد كه خورده بود مي‌خواست زمين را ترك كند. به نظر من اكبر آقا شوك خوبي به او داد، البته اگر من جاي ميثاقيان بودم دغاغله را با مشت مي‌زدم. بازيكنان جوان بايد اهميت اينگونه بازي‌ها را درك كنند تا خودشان را نشان دهند
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
mehrdad_katalon
moderator
avatar

تعداد پستها : 143
اعتبار : 20
Registration date : 2008-09-28

پستعنوان: رد: اخبار و حواشی لیگ برتر هفته هفدهم(استقلال و پیام خراسان)   السبت نوفمبر 29, 2008 12:53 pm

خداداد يك خبرنگار را به بيمارستان فرستاد

خداداد يك خبرنگار را به بيمارستان فرستاد!
جعفري: از خداداد عزيزي شكايت مي‌كنيم
عزيزي: حقش بود كه در ازاي فحاشي‌اش كتك بخورد
خداداد عزيزي پس از بازي تيمش مقابل فجرسپاسي با يك خبرنگار درگير شد.

پس از اتمام بازي تيم‌هاي پيام خراسان و فجر مقاومت شيراز خداداد عزيزي با خبرنگار روزنامه خبر ورزشي و خبر جنوب كه از شهر شيراز به همراه تيمشان به مشهد آمده بودند، درگيري فيزيكي پيدا كرد و اين خبرنگار پس از آسيب ديدگي توسط آمبولانس به بيمارستان انتقال يافت ...


پس از اتمام بازي تيم‌هاي پيام خراسان و فجر مقاومت شيراز خداداد عزيزي با خبرنگار روزنامه خبر ورزشي و خبر جنوب كه از شهر شيراز به همراه تيمشان به مشهد آمده بودند، درگيري فيزيكي پيدا كرد و اين خبرنگار پس از آسيب ديدگي توسط آمبولانس به بيمارستان انتقال يافت

سرهنگ جعفري مديرعامل باشگاه مقاومت سپاسي شيراز درخصوص اين درگيري در جمع خبرنگاران گفت: خبرنگار شيرازي كه به همراه ما در قسمت جايگاه ويژه ورزشگاه نشسته بود، پس از اتمام بازي و پيروزي تيم مقاومت صلوات فرستاد كه به خاطر اين عملش توسط خداداد عزيزي و همراهان وي مورد ضرب و شتم قرار گرفت و از راهروي ورزشگاه به پايين پرت شد.

وي افزود: پس از اين برخورد خبرنگار شيرازي با سر به شدت به ديوار برخورد كرد و دچار آسيب جدي شد كه مجبور شديم او را با آمبولانس به بيمارستان بفرستيم.

مديرعامل باشگاه مقاومت با بيان اينكه از خداداد عزيزي به خاطر اين عملش شكايت مي‌كنيم، گفت: من واقعا نمي‌دانم كه به چه دليل خبرنگار ما بايد مورد ضرب و شتم قرار بگيرد. آخر چه گناهي مرتكب شده است، مگر صلوات فرستادن گناه است؟!

وي ادامه داد: ديگر از نظر ما خداداد عزيزي حماسه‌ساز نيست و به خاطر رفتارش بالاخره يكي بايد جلويش را بگيرد و حتما از وي شكايت مي‌كنيم.

مديرعامل باشگاه مقاومت در پاسخ به اظهارات عزيزي كه گفته بود كه اين خبرنگار به او فحش داده است، گفت: من به همراه چند تن ديگر در جايگاه نشسته بوديم و مطمئنم كه اين خبرنگار هيچ فحاشي نكرد و تنها صلوات فرستاد.

خداداد عزيزي مدير فني تيم پيام خراسان پس از اين درگيري در جمع خبرنگاران گفت: اين خبرنگار شيرازي پس از اتمام بازي در جلوي من و چند تن از بازيكنان كه در جايگاه نشسته بوديم، شروع به كري خواندن و فحش دادن كرد كه به خاطر اين عملش همراهان من او را هل داده و شروع به كتك زدن كردند.

وي افزود: در اين كشور كسي را به خاطر صلوات فرستادن كتك نمي‌زنند و پس از فحش دادن بود كه اين خبرنگار مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

خداداد عزيزي ادامه داد: اين درست نبود كه اين فرد كه ميهمان ما بود به ميزبان خود فحاشي كند و حقش بود كه در ازاي فحاشي‌اش كتك بخورد.

عزيزي در پاسخ به اين سوال كه آيا خود او در اين درگيري شركت داشته است، گفت: من كاري نكرده‌ام و همراهان من با اين فرد درگير شده‌اند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
mehrdad_katalon
moderator
avatar

تعداد پستها : 143
اعتبار : 20
Registration date : 2008-09-28

پستعنوان: رد: اخبار و حواشی لیگ برتر هفته هفدهم(استقلال و پیام خراسان)   السبت نوفمبر 29, 2008 12:54 pm

پس از پيروزي بر سايپا، بازيكنان استقلال در رختكن سكه پاداش گرفتند
بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران براي پيروزي بر سايپا هر كدام دو سكه بهار آزادي پاداش گرفتند. اميررضا واعظي آشتياني مديرعامل باشگاه استقلال پس از پيروزي دو بر صفر اين تيم برابر سايپا در هفته شانزدهم ليگ برتر به همراه خسرو دانشجو و علي انصاري رييس و عضو هيات مديره استقلال در رختكن حاضر شد و به هر كدام از بازيكنان تعداد دو سكه بهار آزادي پاداش داد. اين به غير از پاداشي است كه طبق قرارداد بازيكنان پس از هر پيروزي به آن‌ها تعلق مي‌گيرد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
mehrdad_katalon
moderator
avatar

تعداد پستها : 143
اعتبار : 20
Registration date : 2008-09-28

پستعنوان: رد: اخبار و حواشی لیگ برتر هفته هفدهم(استقلال و پیام خراسان)   السبت نوفمبر 29, 2008 12:55 pm

عزيزي: خبرنگار خوش‌شانسي بود كه بيشتر كتك نخورد

قائم مقام باشگاه پيام مشهد گفت: آن خبرنگار خوش شانس بود كه بيشتر كتك نخورد.

خداداد عزيزي در مورد درگيري با يك خبرنگار پس از پايان مسابقه با مقاومت سپاسي گفت:‌ اين خبرنگار در صندلي رديف بالايي من در جايگاه ويژه نشسته بود و مدام از ابتداي مسابقه كنايه مي‌زد. حرف هاي او به مزاج من و اطرافيانم خوش نيامد كه اطرافيانم او را از پله‌ها به پايين انداختند. وي ادامه داد: من هم اگر در شهري غريبه بودم ترجيح مي‌دادم سكوت كنم و حرفي بر زبان نياورم زيرا در شهر غريب نمي‌توان زياد اعتراض كرد. عزيزي تاكيد كرد: به نظر من خبرنگار مذكور خوش‌شانس بود كه بيشتر كتك نخورد. پيام مشهد اين مسابقه را با نتيجه يك بر صفر به حريف خود واگذار كرد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
mehrdad_katalon
moderator
avatar

تعداد پستها : 143
اعتبار : 20
Registration date : 2008-09-28

پستعنوان: رد: اخبار و حواشی لیگ برتر هفته هفدهم(استقلال و پیام خراسان)   الأربعاء ديسمبر 03, 2008 8:16 am

تهديد چند باره مديران باشگاه
بازيكنان پيام مشهد تمرين را تعطيل كردند
خبرگزاري فارس: بازيكنان تيم فوتبال پيام مشهد امروز حاضر به تمرين نشدند و اعلام كردند فقط در صورت دريافت مطالبات خود، به تهران سفر مي كنند.
به گزارش خبرگزاري فارس، مديران پيام مشهد به بازيكنان وعده داده بودند كه بخشي از مطالبات آنها را تا پيش از مسابقه با استقلال تهران پرداخت كنند.
اين وعده تا امروز عملي نشده و پيام روز چهارشنبه در تهران بايد به مصاف استقلال برود. به همين دليل، بازيكنان حاضر به تمرين نشدند و اعلام كردند در صورتي كه طلب هاي خود را دريافت نكنند، براي انجام مسابقه، به تهران نيز سفر نخواهند كرد.
مجيد حسيني پور، مربي تيم پيام در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: بازيكنان بعد از تعطيل كردن تمرين، راهي باشگاه شدند تا ببيند تكليفشان چيست. مي گويند قبل از مسابقه با راه آهن نشان داديم كه به باشگاه وفاداريم و به ميدان آمديم. حالا نوبت مديران است كه به وعده خود عمل كنند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
mehrdad_katalon
moderator
avatar

تعداد پستها : 143
اعتبار : 20
Registration date : 2008-09-28

پستعنوان: رد: اخبار و حواشی لیگ برتر هفته هفدهم(استقلال و پیام خراسان)   الأربعاء ديسمبر 03, 2008 8:16 am

خبرگزاري فارس: پيام مشهد حريف استقلال در هفته هفدهم ليگ برتر پنج بازيكن خود را به دليل مصدوميت در اختيار ندارد.
به گزارش خبرگزاري فارس ،مهدي هاشمي نسب، محسن ارزاني، اشپيتن آرپي ، علي بيك زاويه و ديگو مهاجم برزيلي پيام به دليل مصدوميت نمي توانند برابر استقلال به ميدان بروند.
اين در حالي است كه پيام از نظر مالي مشكلات فراواني دارد و بازيكنان اين تيم امروز نيز حاضر به انجام تمرين نشده اند و خواستار پرداخت مطالباتشان هستند.
مديران باشگاه پيام براي بازيكنان اين تيم بليت هواپيما براي ساعت 11 روز سه شنبه را تهيه كرده اند؛ اما سفر اين تيم به تهران در ابهام قرار دارد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
mehrdad_katalon
moderator
avatar

تعداد پستها : 143
اعتبار : 20
Registration date : 2008-09-28

پستعنوان: رد: اخبار و حواشی لیگ برتر هفته هفدهم(استقلال و پیام خراسان)   الأربعاء ديسمبر 03, 2008 8:17 am

برنامه واسامي داوران هفته هفدهم ليگ برتر
هفدهمين هفته هشتمين دوره مسابقات فوتبال باشگاه هاي برتر ( جام خليج فارس ) فردا و پس فردا بر گزار مي شود 0
به گزارش واحد مرکزي خبر به همين منظور کميته داوران فدراسيون اسامي داوران ديدارهاي اين هفته را به شرح ذيل اعلام کرد:

((چهارشنبه 13 آذر )):
*ابومسلم خراسان -ملوان انزلي-ساعت 14:0- ورزشگاه ثامن الائمه-مشهد
شاهين حاج بابايي – محمد نجفي – محمدقراملکي – حسين کاظميان

*استقلال تهران-پيام مشهد -ساعت 15:00- ورزشگاه آزادي-تهران
سعيد بخشي زاده – حيدر شکور – حسين خانبان – عليرضا شيخي
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
 
اخبار و حواشی لیگ برتر هفته هفدهم(استقلال و پیام خراسان)
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1

صلاحيات هذا المنتدى:شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد
 ::  ورزش :: داخلي-
پرش به: