براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد. 
الرئيسيةPortal*مكتبة الصورورودثبت نام

شاطر | 
 

 تحريمی ها، سفته هايتان را به اجرا بگذاريد! امير فرشاد ابراهيمی

اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
Biganeh
moderator


تعداد پستها : 598
اعتبار : 183
Registration date : 2008-09-28

پستعنوان: تحريمی ها، سفته هايتان را به اجرا بگذاريد! امير فرشاد ابراهيمی   السبت يونيو 13, 2009 7:05 am

آن روز که جماعت متاسفانه قليل معتقد به تحريم انتخابات اين حرف ها را می زدند و از همه می خواستند که دامن خود را از آلودگی مبرا نمايند متاسفانه بسياری از حتا روشنفکران و فعالان و مبارزان و منتقدان جمهوری اسلامی در داخل و خارج از کشور آن ها را کوته بين و دگم و دور افتاده از اتفاقات و شرايط امروز کشور نام می نهادند

انتخابات تمام شد و نتايج همينی که الان اعلام شده با توجه به مجموع آرا نتيجه ديگر تمام شده است و معلوم است که احمدی نژاد برنده ماجراست و حالا بايد گفت خسته نباشيد رای دهندگان عزيز !
اگر به نتايج کل آرا نگاهی بيندازيم متوجه خواهيم شد که از مجموع افرادی که حق رای دادن داشته اند تنها کمتر از پنج تا شش درصد فقط تحريم نمودند و در انتخابات شرکت نکردند که امری است کاملا عادی ( اينرا برای اين می گويم که گفته نشود احمدی نژاد باز محصول تحريم و عقب کشيدن ملت ايران است) ، بيش از شانزده ميليون رای بنام احمدی نژاد ثبت شده و قريب نه ميليون هم بنام موسوی و آرای رضايی و کروبی هم به يک ميليون نرسيده است تاکنون .
حالا چه بايد گفت ؟
آرا واقعی است و نتيجه انتخابات هم بر حق است !
اگر اينطور است که خوب همه ما که نام خود را منتقد و يا مخالف جمهوری اسلامی گذارده ايم بايد بفهميم که ظاهرا بر حق نيستيم و خواست و اراده ملی بر حمايت از نظام جمهوری اسلامی و کانديدای برگزيده آن يعنی محمود احمدی نژاد است و ملت ايران هم با رای خود ثابت کرده اند که هر صدای مخالف و منتقد و اصلاح طلبانه ديگری را هم جز قرائت موجود بر نمی تابند و در اين انتخابات نيز يک نه بزرگ به همه اصلاح طلبان و تغيير انديشان گفته اند ! .
آرا تقلبی است و نتيجه هم بر پايه جعل و تزوير است !
اگر اينطور است که يعنی جمهوری اسلامی و کارگزارانش بهيچ وجه صادق نيستند و انتخابات هم صرفا يک نمايش خيمه شب بازی بوده و فقط در نظر داشته اند تا ملت را در يک بازی سرگرم کننده و مهيجی که نتيجه اش از قبل معلوم بوده است سرگرم کنند و هر چه خود و بزرگان جمهوری اسلامی خواسته اند از صندوقهای رای بيرون آورند ومحمود احمدی نژاد نيز با رای بيش از شانزده ميليون محصول يک تقلب و تزوير جمهوری اسلامی است و اين نظام بهيچ وجه حاضر به تحمل نگاه و قرائت متفاوت از آنچه که آيت الله خامنه ای و نزديکانش بدان علاقه دارند نيست و می شود گفت که دوم خرداد نيز يک استثناء بود نه يک قانون .
البته که نظر دوم به حقيقت و واقعيت بيشتر نزديک است چرا که اگر فقط نيم نگاهی به آحاد جمعيت مشتاقان حضور در انتخابات در شهر ها و شهرستانهای حتا دورافتاده هم بيندازيم خواهيم فهميد که اراده عمومی با انتخاب فرد ديگری بوده است تا احمدی نژاد ، پس جمهوری اسلامی در اين انتخابات و ديگر انتخابات هايش فقط از مردم می خواهد که به صحنه بيايند و بازيگر اين نمايشی بشوند که سناريوی آنرا از قبل خود تهيه کرده اند و بازيگران نيز حتا از عاقبت آن اطلاع ندارند ، و اين همه حرف همانهايی بود که به تحريم انتخابات و عدم شرکت در يک بازی کثيف از پيش نوشته شده توسط علی خامنه ای و ايادی اش ، اعتقاد داشتند .
آن روز که جماعت متاسفانه قليل معتقد به تحريم انتخابات اين حرفها را می زدند و از همه می خواستند که دامن خود را از آلودگی مبرا نمايند متاسفانه بسياری از حتا روشنفکران و فعالان و مبارزان و منتقدان جمهوری اسلامی در داخل و خارج از کشور آنها را کوته بين و دگم و دور افتاده از اتفاقات و شرايط امروز کشور نام می نهادند .
آنروز که تحريمی ها می گفتند جمهوری اسلامی تغيير ناپذير است و هر برگ رای فقط و فقط ميخی است برای محکم کردن تابلوی نظام جمهوری اسلامی متاسفانه حتا در ميان بسياری از تبعيديان و مبارزان برعليه جمهوری اسلامی در خارج از کشور نيز می غريدند که بجای انفعال و قرائت های دايی جان ناپلئونی بيائيد دست بدست همديگر بدهيم تا کشور و نظامش را اصلاح کنيم و اينکه ملت هم ذائقه شان به همين است و از انقلابی ديگر و جنگ و خونريزی خسته شده اند و می خواهند کشور را با همين اساس سياسی اش اصلاح کنند و حتا حاکمان امروزی جمهوری اسلامی هم آدم شده اند ! و ديگر اين نظام و کارگزارانش آنهايی نيستند که در دهه های شصت و هفتاد بوده اند !
اما اين نتيجه وقاحت بار انتخابات که می دانيم نتيجه ای است مبتنی بر جعل و تقلب ضمن آنکه توهينی بزرگ بوده است به شعور همه کسانی که رفته اند و رای داده اند ، نشان داد که جمهوری اسلامی همانی است که بود نه کلمه بيشتر و نه يک کلمه کمتر ! و در اين ميان تنها چيزی که عوض شده است آنهايی هستند که کوته بينانه و ساده لوحانه به اصلاح جمهوری اسلامی هنوز ايمان دارند و يا متاسفانه مزورانه در صدد تبليغ آن هستند .
و باز صد افسوس که اگر فقط به يک هفته قبل برگرديم نام سازمانها و جريانهای سياسی و افرادی را می بينيم که سالهاست در مقام روزنامه نگار و هنرمند و فعال سياسی خارج از کشور هستند که بسياری به مخالف بودنشان با جمهوری اسلامی شکی نداشتند ، اکنون زمان حسابرسی است و همه آنها بايد بيايند همانطور که با استفاده از نام نيکی که از کنار مبارزه با جمهوری اسلامی بدست آورده اند و در قبل همين اشتهار مردم به آنها و صداقتشان ايمان داشتند و همگان را به شرکت در انتخابات رياست جمهوری دعوت می نمودند توضيح بدهند که چرا پس جمهوری اسلامی به آرايشان دهن کجی نمود؟ پس چرا اين نظام همانی است که بود ؟ بله اکنون وقت آن است که همه تحريمی ها سفته هايشان را رو کنند و در برابرشان به اجرا بگذارند
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
کویر
moderator
avatar

تعداد پستها : 239
اعتبار : 67
Registration date : 2008-10-03

پستعنوان: رد: تحريمی ها، سفته هايتان را به اجرا بگذاريد! امير فرشاد ابراهيمی   السبت يونيو 13, 2009 1:03 pm

مطلب بالا درست به نظر می رسد اما وقتی که همگی ما و آن کسانی که قصد تحریم داریم در اکثریت باشیم و همان نظامی که آنرا دروغ گو و متقلب می نامیم عدم حضور مردم را اعلام نماید ولی نکته جالب اینجاست همانطور که بعد از هر انتخاباتی چه با حضور کم و چه با حضور زیاد در آخر اعلام می شود حضور گسترده مردم پس این تحریم چه کاربردی دارد تنها باید دلمان را به این خوش کنیم که ما می دانیم نظام عدم شرکت ما را وارونه تفسیر نموده است .
پس وارونه نشان دادن نتایج آرا با وارونه نشان دادن عدم شرکت هر دو به یک میزان حرکت معترضانه ما را معکوس جلوه می دهد و اگر دل به این خوش داریم که عدم شرکت ما نشانگر عدم مشروعیت نظام هم برای داخل ایران و هم برای خارج از ایران تفسیر می شود این تفسیر چه دردی را تا کنون از ما دوا کرده که از این به بعد می تواند دوا نماید.
حالا شما می توانید سفته های خود را رو نمایید ولی ایا با خود اندیشیده اید که در این بازار کثیف دروغ و تقلب با این سفته ها چه خریده اید یا می توانید بخرید ؟
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
 
تحريمی ها، سفته هايتان را به اجرا بگذاريد! امير فرشاد ابراهيمی
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1

صلاحيات هذا المنتدى:شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد
 ::  اخبار :: ايران-
پرش به: